Nábytek

  • warning: array_map() [function.array-map]: Argument #2 should be an array in /hosting/www/polimont.cz/drevo/modules/system/system.module on line 1015.
  • warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /hosting/www/polimont.cz/drevo/includes/theme.inc on line 1817.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /hosting/www/polimont.cz/drevo/includes/theme.inc on line 1817.
nabytek_002
nabytek_001

V našem truhlářství se nejvíce specializujeme na zakázkový nábytek. Zákazník si často přináší svoji představu o nábytku - nákres, fotografie. Častěji nás kontaktuje z důvodu atypičnosti nábytku a nebo, protože takový výrobek není na trhu.

Nábytek vyrábíme z materiálů podle požadavku zákazníka. Vyrábíme jak z velkoplošných materiálů – desky dřevovláknité potažené folií, častěji přírodní dýhou, tak i vyrábíme nábytek z masivního materiálu. Abychom „šetřili kapsu zákazníka“, používáme kombinaci dřeva, desek a dýhy. Tím docílíme jednak efektu, že vše je vyrobeno jako z masivu, ale zároveň u velkých ploch se nemusíme obávat, že dojde k deformaci vlivem teploty či vzdušné vlhkosti. Povrchovou úpravu volíme dle požadavku zákazníka nebo častěji mu poradíme. Pokud stříkáme povrch lakem, pak používáme polyuretanové laky Milesi nebo vodou ředitelné laky Remmers. V poslední době si zákazníci oblíbili moderní způsob povrchové úpravy voskem či vosko-olejem. Vosky jsou čiré nebo „kolorovány“ do nejrůznějších odstínů a patin.